Menu

Warsztaty wokalne "Śpiewaj z Olą"

  • Napisał 
Warsztaty wokalne "Śpiewaj z Olą" fot. Szkoła Podstawowa w Witoni
W dniach 15 - 17 marca odbyły się muzyczne zajęcia warsztatowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Witoni, zakończone pokazem zdobytych umiejętności.
Warsztaty prowadziła p. Aleksandra Nowak, wokalistka i pedagog, która przyjechała do Witoni na zaproszenie nauczycielki muzyki - Violetty Olesińskiej. W zajęciach wzięło udział 34 uczniów. Przedmiotem zajęć było pokazanie jak kształcić i dbać o głos, jak odpowiednio wymawiać głoski, czyli ćwiczenia dykcji, oraz umiejętność autoprezentacji i zachowania się na scenie. Podczas zajęć uczniowie opanowali nowe piosenki, układy taneczne i rytmiczne.

Trzeci dzień zajęć zakończony był koncertem, na który zaproszono nauczycieli, rodziców oraz uczniów i inne zaprzyjaźnione osoby. Na koncercie w zespole wykonano nowe utwory: Muza, muzyka oraz Up town funk Bruno Marsa. Soliści także wystąpili na koncercie: Monika Załuga (Alone), Barbara Rosolak, Martyna Romaniak, Szymon Pawłowski (Zapamiętaj), Kacper Kita (Pełny luz i Cups), Julia Kurowska (Bezdroża), Emilia Tomczak i Weronika Konwerska (City of stars z musicalu La la land), Anna Pałczyńska (Kochana), Wiktoria Rosolak (Radość najpiękniejszych lat). Całość prowadziła p. Violetta Olesińska.

info: Szkoła Podstawowa w Witoni