Menu

Dożynki Wojewódzkie 2016 odbędą się w Piątku!

Dożynki Wojewódzkie 2016 odbędą się w Piątku! fot. z archiwum ele24.net
Zarząd Województwa Łódzkiego zadecydował o miejscu organizacji tegorocznych dożynek wojewódzkich. Odbędą się one w samym środku Polski – w Piątku!

Zarząd Województwa Łódzkiego, po rozstrzygnięciu konkursu ofert na organizację Dożynek Wojewódzkich w roku 2016, w dniu 19 kwietnia 2016 r. zadecydował o przyjęciu oferty gminy Piątek na organizację tego przedsięwzięcia.

Zgodnie w ogłoszeniem termin organizacji Dożynek Wojewódzkich 2016 ustalono na 28 sierpnia 2016 r.

W imieniu gospodarzy tegorocznych Dożynek Wojewódzkich - gminy Piątek, zapraszamy zainteresowanych do współpracy przy organizacji tegorocznego święta plonów w środku Polski.

Info: UG Piątek
Ostatnio zmieniany: poniedziałek, 11 lipca 2016 20:43
Dodaj komentarz do tego artykułu

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w regulaminie
Właściciele serwisu ELE24.net nie biorą odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Komentarze (9)

 • z Piątku

  Przestańcie ciągle narzekać, zacznijcie działać, pomagać. Z doświadczenia wiem, że skoordynowanie tego wszystkiego nie jest takie proste, ludzie wiele mówią, piszą, krytykują, ale jak potrzebna jest pomoc, albo nadzieja na wspólne działanie to od razu jest ona odbierana, bo nikomu nic się nie chce. Cieszmy się się tym, że po raz pierwszy w powiecie łęczyckim organizowane są dożynki wojewódzkie i pomóżmy w organizacji, bo to nie tylko interes władz, ale też nasz wspólny.
  Pozdrawiam.

 • Czynski

  ? Jak zwykle du pa i na to wszystko deszczyk

 • kapusta

  tylko kto za to zapłaci jak gmina jest bardzo zadłużona ale w myśl przysłowia "zastaw się a postaw...." byle zadowolić rządzących.

 • mieszkanka

  hurrrra :-)

 • Gimer

  Po tym co gmina organizowała na imprezach masowych do tej pory ciężko o optymizm.

 • pytający

  A wiadomo już jaki zespół będzie towarzyszył mieszkańcom gminy Piątek i nie tylko ?

 • ala

  Laura - zgłoś sie do pomocy w organizacji dożynek. Wówczas zorganizujesz wszystko tak abyś była zadowolona. Dopiero ukazała się informacja o imprezie a już jesteś niezadowolona.
  Pozdrawiam i więcej optymizmu.

 • Laura

  Szok. Mam nadzieję że w tym roku gmina zaszaleje i pokaże wreszcie prawdziwe dożynki a nie kolejną lipe. Że będzie wrescie co zjeść, posłuchać jakiejś na czasie muzyki i jak się człowiek zmeczy odpocząć na ławce a nie stać bo wszystkie ławki zajmia pijaki pijace piwo.

 • Ewa

  wow