Menu

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Leźnicy Małej

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Leźnicy Małej fot. Gmina Łęczyca
W Szkole Podstawowej w Leźnicy Małej dzieci uczciły swoje święto. Obchody Dnia Dziecka spędzono w rodzinnej atmosferze, biorąc udział w konkursach i wspólnych zabawach.

W Szkole Podstawowej w Leźnicy Małej był to dzień pełen wrażeń, zabawy i humoru. Wszystkie dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności muzyczne podczas "Mini playback show" i umiejętności ruchowe podczas konkursów sportowych. Klasa trzecia przedstawiła inscenizację "Kot w butach", w wersji anglojęzycznej. Jak każdego roku dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy przygotowali dla swoich pociech kiełbaski, ciasta i lody. Pogoda i humory dopisywały wszystkim naszym uczniom i rodzicom.

Info: Gmina Łęczyca
Ostatnio zmieniany: wtorek, 09 czerwca 2015 11:59
Dodaj komentarz do tego artykułu

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w regulaminie
Właściciele serwisu ELE24.net nie biorą odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Komentarze (10)

 • yoda

  jak to braknie na wypłaty to urząd bankrutuje?

 • Marcin

  buuuchacha te kilometry asfaltu o na pewno u radnego Kazimierskiego buuuchachacha

 • Paweł

  jak po Wdowiaku została taka kraina miodem i mlekiem płynąca to na co wy chcecie unijne dotacje? przecież macie wszystko internet, solary, ciśnienie w wodociągu, oczyszczalnie przydomowe w każdym domu :) jak jest taki dobrobyt w gminie to czemu już nie chcieliście Wdowiaka? jak to się stało że sromotnie przegrał ?

 • łęczycanka

  Pamiętajcie że inwestycje na ten rok zatwierdzał jeszcze [poprzedni wójt więc pieniądze już były rozdysponowane....

 • Euro

  Jak ktoś nie umie pływać, to mówi że woda jest za rzadka. Kasa w gminie jest, tylko trzeba umieć nią zarządzać. Jakoś za poprzedniego Wójta, nigdy pieniędzy na nic nie brakło. Poprzedni Wójt i Radni pozostawili dziesiątki kilometrów dróg asfaltowych, piękne szkoły i boiska. Zresztą, czekamy wszyscy z utęsknieniem na deszcz pieniędzy unijnych. Wszak nowa władza a w szczególności ZW wielką specjalistką od inwestycji i pozyskiwania środków zewnętrznych jest.

 • Jan

  Wdowiak zostawił 7 milinów długów, przy 14 milinach wydawanych na oświatę braknie na wypłaty dla pracowników, a tu słychać że jakieś drogi robią.

 • :-):-):-):-):-)

  Warzne som zawsze dzieciaki i ihc usmiehniete twarze i radości a nie wasze gupie kometarze skond poszły pieniodze

 • Zigi

  ele- masz rację, z naszych podatków, ciekawe tylko co w tym roku będzie z naszych podatków bo jak dotąd to muchy się nawet na utwardzoną miedze nie gonią.

 • ele

  Chyba kasy z naszych podatków a nie wójta!

 • Garnitur

  Obecny wygląd Szkoły w LM oraz boiska to zasługa poprzednich Radnych i Wójta. Widać że inwestycje miały sens i dzisiaj przynoszą efekt. Zadowolone dzieciaki są tego najlepszym przykładem.