Menu

KIbice z Łęczycy i okolic na otwarciu nowego stadionu Widzewa Łódź

Na ten moment czekali kibice łódzkiego Widzewa w całej Polsce! W sobotni wieczór w Łodzi odbyło się uroczyste otwarcie nowego stadionu Widzewa. Na ceremonii otwarcia jak i na rozgrywanym tuż po niej spotkaniu ligowym stawił się komplet publiczności. Wśród kibiców nie zabrakło fanów czerwono-biało-czerwonych z powiatu łęczyckiego.
Nowy stadion dosłownie pękał w szwach, a głośne śpiewy kibiców niosły się po jego koronie przez długie godziny poprzedzające ligowe spotkanie z Motorem Lubawa. Wśród gości zaproszonych na mecz znalazły się gwiazdy Widzewa sprzed lat z prezesem PZPN-u Zbigniewem Bońkiem na czele. Przecięcia wstęgi dokonała zaś prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Pierwszy mecz na nowym stadionie przyniósł gospodarzom zwycięstwo i kolejne ligowe 3 punkty. Fani Widzewa z Łęczycy długo świętowali sukces piłkarzy. Pod względem kibicowskim Widzewiacy pokazali poziom godny Ekstraklasy, a klub pobił rekord Polski w sprzedaży karnetów, co bez dwóch zdań jest kolejnym powodem do dumy.

Sportowo również było dobrze i choć wynik nie oddaje w pełni obrazu gry, Widzew zwyciężył Motor Lubawę 2-0. Pierwsze bramki na nowym obiekcie strzelili w 23. minucie Michalski i w doliczonym czasie gry Mąka, na trwale wpisując się w widzewską historię.
Dodaj komentarz do tego artykułu

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w regulaminie
Właściciele serwisu ELE24.net nie biorą odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Komentarze (7)

 • Górnik

  Normalny. Co ty człowieku *******isz?

  Stary kibol z młyna, nie ma to jak bić jednego w 5 osób, nie ?

 • Normalny.

  Nie pisał o "stadionie" łks, bo oni nie maja stadionu tylko trybune.. Niewdziecznosc kurnika.. Wszyscy dobrze wiemy kto rozpoczynal krecic doping na kurniku.. Potem co niektorym sie poprzestawialo we łbach.. Jeden kiedys nienawidzil kurnika i byl TYLKO WIDZEW.. Teraz wielki kibol kurnika co najchetniej by se wydziaral na plecach "****c zydzew".. Nastepny boss jezdzil na derby nie derby, pamietam jak za dzieciaka go pod stadionem w czerwonej koszulce z szalikiem Widzewa widzialem.. Przerzuty !

 • on

  "weś" może tylko dlatego że ŁKs nie ma stadionu?

 • Stary kibol z młyna

  Dziennikarz popełnił artykuł o otwarciu stadionu Widzewa dlatego że Łęczyca to miasto Widzewa od wielu wielu lat.Na samym meczu masa Łęczycan,młodych,starych,fanatyków i januszy.Było cudownie a jak Stolar zaintonował "Na mym stadionie" to ...nigdy nie doznacie tego uczucia górniczki czy kindziory. Bolą dupy co?hahah....Szczekać psy,ujadać...tylko tyle możecie. :-)

 • weś

  dlaczego nie zrobiłeś artykułu jak otworzyli stadion ŁKSu? stronniczy jesteś jak pewne telewizja

 • AntyRts

  Tylko GÓRNIK!!!! SIALALALA

 • AntyRts

  ****C WIDZEW !!!