Menu

Kolejne uderzenie w przestępczość gospodarczą

Policjanci z Łęczycy wraz z celnikami z Kutna zatrzymali 69 – latka, który przechowywał tytoń i alkohol bez polskich znaków akcyzy.
Wczoraj (15 marca) policjanci z łęczyckiej komendy wspólnie z celnikami z Kutna, realizując działania skierowane przeciwko przestępczości gospodarczej ustalili, że na wytypowanej posesji w gminie Grabów może być przechowywany nielegalny towar.

Podczas realizacji mundurowi potwierdzili swoje wcześniejsze ustalenia, zabezpieczając 8 kilogramów tytoniu oraz 18 litrów wyrobów alkoholowych bez polskich znaków akcyzy.

Właścicielem nielegalnego towaru okazał się 69 – latek, który tego samego dnia usłyszał zarzut przechowywania towaru bez polskich znaków akcyzy. Czyn jest zagrożony kara do 3 lat pozbawienia wolności.

info: KPP w Łęczycy
Dodaj komentarz do tego artykułu

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w regulaminie
Właściciele serwisu ELE24.net nie biorą odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Komentarze (4)

 • Ciekawy

  Już to widzę. Dziadek siedem dych na karku i handlarz. Towar pewnie syna albo nawet wnuczka ale ktoś musiał beknąć.

 • efef

  Człowiek pewnie wyżyć nie może z marnej emerytury i żeby z głodu nie paść rozpoczął nielegalny handel krzywdę robiąc co najwyżej tym, którzy od zawsze żyją z naszych podatków... Nie pochwalam przestępstw, ale gdyby ludzie mieli za co żyć, często nie robiliby niewłaściwych rzeczy.

 • to jest tak

  sami kupują od nich, albo biorą na kreskę, apotem jak trzeba oddać to ich łapu capu

 • gjcgu7

  No ilosc powalajaca.