Menu

(Zdjęcia) Otrzęsiny klas pierwszych w ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy

  • Napisała 
(Zdjęcia) Otrzęsiny klas pierwszych w ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy fot. ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy
Robienie pompek z drugą osobą na plecach, wypicie cudownego eliksiru to jedne z kilku konkurencji, które czekały klasy pierwsze podczas otrzęsin pierwszoklasistów z Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy.

W środę 12 października 2016 roku w sali gimnastycznej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez zwycięzców Otrzęsin 2015, czyli klasę II b LO. Na wstępie namalowano pierwszoklasistom wąsy i w szkole zaroiło się od kociaków i kocurów. Potem zaczęła się zabawa.

Do pierwszej konkurencji przystąpiły drużyny, które przedstawiały repertuar wylosowanej przez siebie grupy muzycznej. Kolejną konkurencją było zaprezentowanie mody, z epoki, z której pochodziła wylosowana grupa muzyczna. Największy entuzjazm wśród kociaków wywołała jednak konkurencja, w której wybrane osoby musiały powiedzieć wierszyk mając w ustach jak największą ilość pianek marshmallow.

Otrzęsiny zakończyły się uroczystą przysięgą, w której to każdy kociak ślubował „sumiennie wypełniać swe obowiązki i być dobrym uczniem Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej".


Info: ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy
Ostatnio zmieniany: piątek, 14 października 2016 08:02