Menu

(Zdjęcia) Zabawy na lodowisku, pokaz pierwszej pomocy i Cutfinger na scenie. WOŚP w Łęczycy gra w najlepsze!

Na zamkowym dziedzińcu w Łęczycy nie jest dzisiaj ani nudno, ani zimno. Trwa 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego przygotowano dla łęczycan kilka atrakcji.

Od godziny 17.00 chętni brali udział w zabawach i konkurencjach na lodowisku, podczas których wykazali się bardzo dobrą koordynacją i zwinnością. Nie zabrakło emocji, dopingu i bardzo ważnego w zabawie i sporcie – śmiechu.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy zrzeszeni w Szkolnym Kole PCK dali pokaz pierwszej pomocy. Pod okiem Anny Błaszczyk – opiekuna Szkolnego Koła PCK, młodzież pokazała co należy zrobić z osobą, która uległa wypadkowi na lodowisku. Ich działaniom bacznie przyglądali się najmłodsi łyżwiarze oraz adepci tejże sztuki.

Po pokazie na scenę wkroczył zespół Cutfinger, który rozgrzał publiczność cięższym brzmieniem. Po nich wystąpi łęczycki raper KaS i zespół Pierożki.

W godz. 19.00 - 20.00 na dziedzińcu zamkowym odbędzie się licytacja, podczas której będzie można zakupić finałowe gadżety przekazane przez Jurka Owsiaka. Poza tym chętni mogą skorzystać z X-Boxa i rozgrzać się pyszną i gorącą grochówką.

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończy się o 20.00 tradycyjnym „światełkiem do nieba".
Ostatnio zmieniany: niedziela, 10 stycznia 2016 18:58
Dodaj komentarz do tego artykułu

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w regulaminie
Właściciele serwisu ELE24.net nie biorą odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Komentarze

  • Obecnie nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu